Páginas vistas en total

lunes, 17 de enero de 2011

Listado definitivo campo a través. 1ª preparatoria. Lourenzá. 15.01.2011

1ª Proba Clasificatoria Campo a Través A Mariña 2011.
Resultados provisionais

Organizaron: A.D. A Mariña / Secretaría Xeral para o Deporte
Colaboraron: Concello de Lourenzá / Protección Civil de Lourenzá
Participaron:
Ceip Sta. Rita de Galdo
S. Roque Viveiro
Acd Xove
Ceip Nº 1 Foz
Martínez Otero de Foz
O Pilar de Foz
Edm Valadouro
Edm Mondoñedo
Escolas Deportivas Lourenzá

Benxamín Feminino:

  1. Laura Menéndez. 1´19. S. Roque
  2. Silvia Pérez. 1´20. S. Roque
  3. Laura Fdez. 1´21. O Pilar
  4. Carlota Trigo. S. Roque
  5. Eva Rey. S. Roque
  6. Olaia Blanco. Valadouro
  7. Yanira Díaz. Lourenzá.
  8. Claudia Prieto. S. Roque
  9. Ivana Polo. Sta. Rita
  10. Sara Gayol. Ceip nº1
  11. Carmen Rguez. M. Otero
  12. Florencia Huamán. M. Otero
  13. Claudia Vázquez. Xove
  14. Laura Ares. M. Otero
  15. Lucía Rguez. M. Otero
  16. Micaela Sama. O Pilar
  17. Lia Sui. S. Roque
  18. Rosalía Fdez. S. Roque
  19. Idaira Mariña. M. Otero
  20. María Ares. M. Otero
  21. Lucía Agrelo. Ceip Nº 1
  22. Paula Rubiños.
  23. Paula Díaz. M. Otero
  24. Ana López. O Pilar
  25. Carolina López. Ceip nº 1
  26. Patricia Roca. Sta. Rita
  27. Antía Dovale. Sta. Rita
  28. Marta Rguez. M. Otero
  29. Montse Lois. M. Otero
  30. Hiba Naciri. Sta. Rita

Retirad@s: 3 atletas.

Benxamín Masculino:

1.        Manuel Río. 1´16. Mondoñedo
2.        Hugo Rguez. 1´18. Lourenzá.
3.        Anduar Trim. 1´19. Mondoñedo
4.        David Méndez. M. Otero
5.        Álvaro Fdez. O Pilar
6.        Xoel Trasancos. Sta. Rita
7.        Xoel Otero. Lourenzá
8.        David Guerreiro. S.Roque
9.        Pablo Delgado. M. Otero
10.     Borja Nogueira. M. Otero
11.     Santiago Pérez. M. Otero
12.     Noel Díaz. O Pilar
13.     Marcos Rego. S. Roque
14.     David Feo. S. Roque
15.     Daniel Jiménez. Valadouro
16.     Ismael Palomino. Mondoñedo
17.     Gautana Vázquez. Ceip nº 1
18.     Edgar Rego. S. Roque
19.     Daniel Glez. S. Roque
20.     Adrián Carballido. S. Roque
21.     Jorge García. O Pilar
22.     Alez Iglesias. O Pilar
23.     Miguel Fdez. O Pilar
24.     Leonardo Martins. O Pilar
25.     Mateo Rubal. Sta. Rita
26.     Martín Fiallega. Ceip nº 1
27.     Miguel Febrero. Valadouro
28.     Gabriel Fdez. O Pilar
29.     David Carballido. S. Roque
30.     Roberto Fdez. O Pilar
31.     Anxo Edrosa. Lourenzá
32.     Samuel García. O Pilar
33.     Lucas Valoría. O Pilar
34.     Félix Carretero. S. Roque
35.     Anxo Glez. M. Otero
36.     Javier Suárez. M. Otero
37.     Mohamed Charaife. Ceip nº 1
38.     Manuel Rey. O Pilar
39.     Bruno Santos. Lourenzá
40.     Lucas Rguez. O Pilar
41.     Sergio Rojo. Sta. Rita
42.     Edgar Fdez. Sta. Rita
43.     Naim Cervo. S. Roque
44.     Pablo López. O Pilar

Retirad@s: 4 atletas

Alevín Femenino:

1.        Xana Rguez. 2´51. Mondoñedo
2.        Clara Díaz. 2´56. Sta. Rita
3.        Elena Rey. 3´05. S. Roque
4.        Laura Pérez. S. Roque
5.        María Villapol. S. Roque
6.        Miriam López. S. Roque
7.        María Pérez. O Pilar
8.        Mara Gato. M. Otero
9.        Alba Fdez. M. Otero
10.     Paula Fdez. Ceip nº 1
11.     Alba Prieto. S. Roque
12.     Alejandra Rico. Mondoñedo
13.     Lara Lage. O Pilar
14.     Carla Sánchez. M. Otero
15.     Marta Lorenzo. O Pilar
16.     Ana Cerdeira. Sta. Rita
17.     María Femeninas. O Pilar
18.     Patricia Rguez. Sta. Rita
19.     Paula García. M. Otero
20.     Carla García. M. Otero
21.     Beatriz Rozas. M. Otero
22.     Irene García. M. Otero
23.     Raquel Martínez. Ceip nº 1
24.     Inés Polo. Mondoñedo
25.     Victoria Valle. O Pilar
26.     Carla Fernández. Ceip nº 1
27.     María Vázquez. S. Roque
28.     Miriam Sánchez. Ceip nº 1


Retirad@s: 3 atletas

Alevín Masculino:

1.        Alejandro Esquerdeiro. S. Roque
2.        Diego Romay. Mondoñedo
3.        Néstor Valle. O Pilar
4.        Iago Fdez. O Pilar
5.        David Quevedo. Sta. Rita
6.        Iván López. Mondoñedo
7.        Julián Moreno. M. Otero
8.        Jhoseba Alba. M. Otero
9.        Aitor García. O Pilar
10.     Xavier Pinto. O Pilar
11.     David Fdez. Sta. Rita
12.     Álvaro Suárez. O Pilar
13.     Ismael Trigo. Valadouro
14.     Samuel Valoría. O Pilar
15.     Adrián Rivas. M. Otero
16.     David Glez. Sta. Rita
17.     Ricardo Acevedo. Ceip nº 1
18.     Iker Marín. Xove
19.     Juan Fdez. Ceip nº 1
20.     Manuel Cela. O Pilar
21.     Ilyass Kaher. Lourenzá
22.     Javier Rego. Mondoñedo
23.     Adrián Polo. Sta. Rita
24.     David Rivas. Mondoñedo
25.     José Mª Cobos. O Pilar

Infantil Femenino:
1.        Ivilene Pereira. 4´39. M. Otero
2.        Rosalía Rguez. 4´47. M. Otero
3.        Ana Cortiñas. 5´07. Sta. Rita Galdo
4.        Antía Río. M. Otero
5.        Carla Díaz. Lourenzá
6.        Ana Atadell. S. Roque
7.        Melani Lorigados. Mondoñedo
8.        María Simón . Sta. Rita
9.        Paula Díaz. Sta. Rita
10.     Andrea Pérez. M. Otero
11.     Sara Díaz. M. Otero
12.     Edzana Acebedo. M. Otero
13.     Paula Fdez. Sta. Rita
14.     Tania Monteagudo. Sta.Rita
15.     Emma Rego. Mondoñedo
16.     Noemí Dasilva. O Pilar
Retirad@s: 4 atletas

Infantil Masculino:
1.        Adrián Ben. 4´39. S. Roque
2.        Antón Ramallal. Sta. Rita
3.        Ángel Villegas. Sta. Rita
4.        Pedro Casariego. S. Roque
5.        Aarón Rivas. M. Otero
6.        Safouan Housni. Xove
7.        Hamza Adourou. Mondoñedo
8.        Hugo Glez. M. Otero
9.        Alejandro Ares. M. Otero
10.     Cristian Bouza. Sta. Rita
11.     Bruno Fdez. Xove
12.     Aarón Teijeira. M. Otero
13.     El Madhi Naciri. S. Roque
14.     Carlos Cociña. Xove
15.     Alfonso Carballal. Mondoñedo
16.     Carlos Fdez. Xove
17.     Oscar Pernas. Xove
18.     Pedro García. Xove
19.     Iago Serantes. Sta. Rita
20.     Miguel Alonso. M. Otero
21.     Bruno Prado. Sta. Rita
22.     Víctor López. Mondoñedo
23.     Saúl Martínez. Xove
24.     Álvaro Lajayén. O Pilar
25.     Óscar López. Sta. Rita
26.     Carlos Dono. M. Otero
Retirad@s: 3 atletas

Cadete Femenino:
1.        Carla Gallo Marcos. M Otero
2.        Carmen Alonso. M. Otero
3.        Claudia Fdez. Xove
4.        Aurora Rguez. Mondoñedo

Cadete Masculino:
                1. Miguel Pérez. S. Roque