CLASIFICACIÓNS
CTO. COMARCAL CAMPO A TRAVÉS A MARIÑA LOURENZÁ 22/01/2017
PITUFOS
FEMININO MULTIXOGO
Posto
|
Atleta
|
Entidade
|
1
|
SARA OTERO
GUTIÉRREZ
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
2
|
LIDIA
BALSEIRO RGUEZ.
|
O PILAR
|
3
|
LAURA
PRENDES
|
M. OTERO
|
4
|
SARA TERRÓN
|
M. BARCIA
LOURENZÁ
|
5
|
SILVIA
CONDE
|
|
6
|
MARÍA
MARTÍNEZ
|
S. ROQUE
|
7
|
CARMEN
OTERO
|
O PILAR
|
8
|
SARA PÉREZ
|
M. OTERO
|
9
|
IRIS REY
|
M. OTERO
|
10
|
INÉS
IGLESIAS
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
PITUFOS MASCULINO MULTIXOGO
Posto
|
Atleta
|
Entidade
|
1
|
DANIEL
GONZALEZ
|
M. OTERO
|
2
|
NICOLÁS
MÉNDEZ
|
M. OTERO
|
3
|
ADRIÁN
GARCÍA
|
M. OTERO
|
4
|
ASSIER REY
|
O PILAR
|
5
|
MARCOS
GRAÑA
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
6
|
TEO LADRA
|
S. ROQUE
|
7
|
SAMUEL
GLEZ.
|
M. OTERO
|
8
|
LUÍS
BERDEAL
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
9
|
HUGO RGUEZ.
|
O PILAR
|
10
|
MANUEL
BLANCO
|
O PILAR
|
11
|
FABIO LÓPEZ
|
O PILAR
|
12
|
ADRIÁN
LÓPEZ
|
M. OTERO
|
13
|
ADRIÁN
GLEZ.
|
M. OTERO
|
14
|
ROI
CASTILLO
|
M. OTERO
|
BENXAMÍN
FEMININO - Individual
Posto
|
Atleta
|
Entidade
|
1
|
PAULA CONDE
– 1,39
|
|
2
|
HENAR
MÉNDEZ – 1,41
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
3
|
DANIELA
IGLESIAS – 1,48
|
ST. RITA GALDO
|
4
|
EMMA GARCÍA
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
5
|
CARLA
RGUEZ.
|
S. ROQUE
|
6
|
CARLA NEIRA
|
O PILAR A
|
7
|
JANET
VILLARINO
|
O PILAR A
|
8
|
SHEILA
LÓPEZ
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
9
|
ANDREA
GARCÍA
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
10
|
ÁFRICA
LÓPEZ
|
O PILAR B
|
11
|
MENCÍA
LÓPEZ
|
O PILAR A
|
12
|
YANIRA LÓPEZ
|
O
PILAR B
|
13
|
STELA ANIDO
|
EDM
RIOTORTO
|
14
|
DANIELA SEVILLA
|
O
PILAR A
|
15
|
FÁTIMA LEAL
|
STA.
RITA GALDO
|
16
|
ALBA IRAVEDRA
|
O
PILAR A
|
17
|
ANTÍA CASTRO
|
O
PILAR B
|
18
|
AINHOA SOUTO
|
O
PILAR B
|
19
|
MIRIAM VERA
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
20
|
SABELA
BURUNDARENA
|
M.
OTERO
|
21
|
LARA GARCÍA
|
S.
ROQUE
|
22
|
LAURA FRAGA
|
M.
OTERO
|
23
|
CARLOTA MÉNDEZ
|
M.
OTERO
|
24
|
MARÍA VÁZQUEZ
|
M.
OTERO
|
25
|
NOA VILLALBA
|
O
PILAR B
|
26
|
VANIA MARTÍNEZ
|
ACD
XOVE
|
27
|
ANTÍA LÓPEZ
|
O
PILAR B
|
28
|
GÉNESIS CEDRIANNYS
|
M.
OTERO
|
29
|
ANDREA FRANCO
|
STA.
RITA
|
BENXAMÍN
FEMININO – Equipos
1º -
Maderas Barcia Lourenzá. 14 ptos.
2º - O
Pilar A. 25 ptos.
3º - O Pilar B. 41
ptos.
4º - M. Otero 66
ptos.
Invitad@s
Cto. Provincial,
Paula Conde – A.Ribadeo
Daniela Iglesias – Sta. Rit Galdo
Carla Rguez. – S. Roque
BENXAMÍN MASCULINO
Posto
|
Atleta
|
Entidade
|
1
|
CARLOS
DOCAMPO -1,35
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
2
|
MIGUEL
FDEZ. -1,38
|
O PILAR
|
3
|
ANTÓN FDEZ.
– 1,43
|
M. OTERO
|
4
|
HUGO REY
|
S. ROQUE
|
5
|
JOSÉ MEITÍN
|
ACD XOVE
|
6
|
ÁLVARO
LOUSAS
|
M. OTERO
|
7
|
IAGO
LONGARELA
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
8
|
IAGO
SÁNCHEZ
|
ACD XOVE
|
9
|
PABLO
REIGOSA
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
10
|
XOÁN LAGO
|
M.
OTERO A
|
11
|
XABI SORDO
|
M.
BARCIA LOURENZÁ
|
12
|
JORGE REGO
|
M.
BARCIA LOURENZÁ
|
13
|
FABIÁN OTERO
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
14
|
PEDRO LÓPEZ LEITON
|
M.
OTERO A
|
15
|
MARCOS FDEZ.
|
ACD
XOVE
|
16
|
ALEXO MASEDA
|
M.
OTERO B
|
17
|
XOEL GARCÍA
|
|
18
|
XAO REGO
|
S.
ROQUE
|
19
|
XABI OROL
|
M.
OTERO A
|
20
|
GABRIEL MAMANI
|
ST.
RITA GALDO
|
21
|
BREOGÁN GARCÍA
|
STA.
RITA GALDO
|
22
|
MARTÍN ALONSO
|
M.
OTERO B
|
23
|
MATEO LÓPEZ
|
O
PILAR
|
24
|
IAGO RGUEZ.
|
M.
OTERO B
|
25
|
ANDRÉS
ROLLE
|
O PILAR
|
26
|
DANIEL
BALSEIRO
|
M. OTERO B
|
27
|
ALAN RGUEZ.
|
M. OTERO B
|
28
|
BRUNO
SALGUEIRO
|
S.
ROQUE
|
29
|
LEANDRO MÉNDEZ
|
O
PILAR
|
30
|
PEDRO ESMORÍS
|
S.
ROQUE
|
31
|
ALEX FDEZ.
|
O
PILAR
|
32
|
MARIO VÁZQUEZ
|
M.
OTERO B
|
33
|
XABI ABAD
|
M.
OTERO C
|
34
|
PABLO GALLEGO
|
STA.
RITA GALDO
|
35
|
IKER REIGOSA
|
O
PILAR
|
36
|
POL MUÍÑO
|
M.
OTERO A
|
BENXAMÍN
MASCULINO – Equipos
1º -
Maderas Barcia Lourenzá. 23 ptos.
2º - M.
Otero A 28 ptos.
3º - O Pilar 61
ptos.
4º - S. Roque 64
ptos.
5º- M. Otero B 67
ptos.
Invitad@s
Cto. Provincial,
Miguel Fernández, O Pilar
Hugo Rey, S. Roque
José Meitín, Acd Xove
Iago Sánchez, Acd Xove
ALEVÍN FEMININO
Posto
|
Atleta
|
Entidade
|
1
|
IRIA RGUEZ.
– 3,11
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
2
|
CECILIA DE
JORGE – 3,12
|
M. OTERO
|
3
|
CARMEN
GARCÍA – 3,12
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
4
|
NOA VALIÑA
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
5
|
DIANA
LASTRA
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
6
|
PAULA DA
SILVA
|
STA. RITA GALDO
|
7
|
AINARA DÍAZ
|
O PILAR
|
8
|
CECILIA
GÓMEZ
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
9
|
ANDREA
RGUEZ.
|
|
10
|
KAREN
RIGUERA
|
STA. RITA GALDO
|
11
|
TATIANA
PRIETO
|
S. ROQUE
|
12
|
ANDREA
FERREIRO
|
STA. RITA
GALDO
|
13
|
NURIA TRIGO
|
S.
ROQUE
|
14
|
CELIA FANEGO
|
O
PILAR
|
15
|
MARIA FUENTE
|
O
PILAR
|
16
|
CARLA FERNÁNDEZ
|
STA.
RITA GALDO
|
17
|
SHAILA DÍAZ
|
STA.
RITA GALDO
|
18
|
PATRICIA VEJA
|
O
PILAR
|
19
|
UXÍA ARNEJO
|
STA.
RITA GALDO
|
AV.
FEMININO – Equipos
1º -
Maderas Barcia Lourenzá. 10 ptos.
2º - Sta.
Rita Galdo 34 ptos.
3º - O Pilar 42
ptos.
Invitad@s
Cto. Provincial,
Cecilia De Jorge, M. Otero
Ainara Díaz, O Pilar
ALEVÍN
MASCULINO
Posto
|
Atleta
|
Entidade
|
1
|
IAN MÉNDEZ –
4,51
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
2
|
LANDER EIJO – 5,04
|
S. ROQUE
|
3
|
JORGE
PENABAD – 5,10
|
O PILAR
|
4
|
HUGO LÓPEZ
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
5
|
JONATHAN
VARELA
|
M. OTERO
|
6
|
XENXO
SALGUEIRO
|
ACD XOVE
|
7
|
MATEO DEÁN
|
ACD XOVE
|
8
|
STEFAN
ANIDO
|
EDM RIOTORTO
|
9
|
JAVIER
ILLÁN
|
S. ROQUE
|
10
|
IAGO PÉREZ
|
ACD XOVE
|
11
|
ÁLVARO
GONZÁLEZ
|
S. ROQUE
|
12
|
DAVID
MARTÍNEZ
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
13
|
BRAIS DÍAZ
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
14
|
XOEL REGAL
|
M. OTERO
|
15
|
ANTÓN
MOREIRO
|
STA. RITA GALDO
|
16
|
ADRIÁN DÍAZ
|
S. ROQUE
|
17
|
MARCOS
RUBIÑOS
|
M. OTERO
|
18
|
AARÓN
MILLARES
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
19
|
BRAIS FDEZ.
|
ACD XOVE
|
20
|
MARTÍN VEGA
|
O PILAR
|
21
|
SERGIO
RGUEZ.
|
PILAR
|
22
|
MARIO
BLANCO
|
O PILAR
|
23
|
JOAQUÍN
GALLARDO
|
M. OTERO
|
AV.
MASCULINO – Equipos
1º -
Maderas Barcia Lourenzá. 28 ptos.
2º - S.
Roque 34 ptos.
3º - Acd Xove 39 ptos.
4º - M. Otero 54
ptos.
5º - O Pilar 60 ptos.
Invitad@s Cto. Provincial, Jorge Penabad, O Pilar Jonathan Varela, M. Otero Xenxo
Salgueiro, Acd Xove Mateo Deán, Acd
Xove Stefan Anido, Edm Riotorto
INFANTIL
FEMININO
Posto
|
Atleta
|
Entidade
|
1
|
MARIÑA
SALVATIERRA – 4,53
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
2
|
IRIA OTERO
– 4,54
|
M. OTERO
|
3
|
UXÍA
SALVATIERRA – 5,06
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
4
|
CARME
ALONSO
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
5
|
MARTA
ALONSO
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
6
|
CARLOTA
LÓPEZ
|
ACD XOVE
|
7
|
CHIARA
MAIERÍ
|
M. OTERO
|
8
|
ANA RITA VAZ
|
M. OTERO
|
9
|
NOELIA
GABELLA
|
|
10
|
MARTA ORTIZ
|
|
11
|
VALERIA ÁLVAREZ
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
12
|
LORENA METIÍN
|
ACD
XOVE
|
13
|
NATALIA MOREDA
|
M. OTERO
|
14
|
HIBA BOUYZAR
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
15
|
SAMARA MARTÍNEZ
|
ACD XOVE
|
16
|
LÍA MÉNDEZ
|
O PILAR
|
17
|
SANDRA
LÓPES
|
O PILAR
|
18
|
GABRIELA
NIETO
|
STA. RITA GALDO
|
19
|
CRISBELLY
GALVEZ
|
O PILAR
|
20
|
MARTA FDEZ.
|
O PILAR
|
|
|
|
INF.
FEMININO – Equipos
1º -
Maderas Barcia Lourenzá. 13 ptos.
2º - M.
Otero 24 ptos.
3º - O Pilar 50 ptos.
Invitad@s
Cto. Provincial,
Carlota López, Acd Xove
INFANTIL MASCULINO
Posto
|
Atleta
|
Entidade
|
1
|
MANUEL RGUEZ. – 5,07
|
M.
BARCIA LOURENZÁ
|
2
|
NICOLÁS ÁLVAREZ – 5,10
|
M.
BARCIA LOURENZÁ
|
3
|
DANIEL DÍAZ – 5,16
|
|
4
|
MARIO CARREIRA
|
M.
OTERO
|
5
|
HUGO VILLALBA
|
O
PILAR
|
6
|
DIEGO FERNÁNDEZ
|
S.
ROQUE
|
7
|
TESHOME HERMIDA
|
S.
ROQUE
|
8
|
HUGO PERMUY
|
ACD XOVE
|
9
|
LUIS MIGUEL
LOPES
|
O PILAR
|
10
|
XAVIER
GARCÍA
|
M. OTERO
|
11
|
FERNANDO
VALLINES
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
12
|
ALBERTO
MATO
|
O
PILAR
|
13
|
XOEL GÓMEZ
|
M.
OTERO
|
14
|
ALEJANDRO PARAPAR
|
ACD
XOVE
|
15
|
IGNACIO LOUSAS
|
M.
OTERO
|
16
|
IAGO GARCÍA
|
O
PILAR
|
17
|
IVÁN FRAGA
|
M.
OTERO
|
18
|
JAVIER HDEZ.
|
EDM
RIOTORTO
|
19
|
SAMUEL DEBASA
|
M.
BARCIA LOURENZÁ
|
20
|
SAUL FUENTE
|
O
PILAR
|
INF.
MASCULINO – Equipos
1º -
Maderas Barcia Lourenzá. 23 ptos.
2º - M.
Otero 28 ptos.
3º - O Pilar 28
ptos.
Invitad@s
Cto. Provincial,
Daniel Díaz, A. Ribade Hugo Villalba, O Pilar
Diego Fdez., S. Roque Teshome
Hermida, S. Roque
Hugo Permuy, Acd Xove
CADETE
FEMININO
Posto
|
Atleta
|
Entidade
|
1
|
AINARA
RGUEZ. – 6,49
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
2
|
ANA VALLINES
– 7,07
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
3
|
AINHOA
LÓPEZ – 7,24
|
M. BARCIA LOURENZÁ
|
4
|
CLAUDIA
GRAÑA
|
M. BARCIA
LOURENZÁ
|
5
|
ALBA ALONSO
|
M. BARCIA
LOURENZÁ
|
6
|
ELENA LÓPEZ
|
|
7
|
ANA
BALSEIRO
|
ACD XOVE
|
CAD.
FEMININO – Equipos
1º -
Maderas Barcia Lourenzá. 10
ptos.
Invitad@s
Cto. Provincial,
Elena López, A. Ribadeo Ana Balseiro, Acd Xove
CADETE
MASCULINO
Posto
|
Atleta
|
Entidade
|
1
|
DIEGO FDEZ. VICENTE
|
ACD
XOVE
|
2
|
ALEIX DÍAZ SALA
|
M.
BARCIA LOURENZÁ
|
3
|
PABLO FDEZ
|
|
4
|
STEVEN COLLADO
|
O PILAR
|
5
|
JAIME CEREZO
|
A. RIBADEO
|
6
|
ALBERTO SAMPEDRO
|
A. RIBADEO
|
7
|
ALBERTO GLEZ.
|
M. BARCIA
LOURENZÁ
|
8
|
DANIEL SANCHES
|
O PILAR
|
CAD.
MASCULINO – Equipos
1º - A.
Ribadeo 6 ptos.
Invitad@s
Cto. Provincial,
Diego Fdez, Acd Xove Aleix Díaz, Lourenzá Steven Collado, Pilar
Alberto Glez., Lourenzá Daniel Sánchez, O Pilar