Páginas vistas en total

domingo, 28 de noviembre de 2010

Resultados e Clasificacións Fútbol Sala - Deporte Escolar. BENXAMÍN

FÚTBOL SALA BENXAMÍN. GRUPO 1:

SULTADOS JORNADA: 3      27/11/10
LocalVisitanteFecha
1EDM BURELA111PRAIA DE COVAS A
2BURELA F.S. AE.D. MONDOÑEDO
3E.D. LOURENZÁ42EDM PONTENOVA-SUPERTI


CLASIFICACIÓN
Pos.EquipoJGEPFCPt.
1PRAIA DE COVAS A33002949
2E.D. LOURENZÁ31201195
3E.D. MONDOÑEDO2110744
4BURELA F.S. A21018143
5EDM BURELA30127191
6EDM PONTENOVA-SUPERTI30032140


FÚTBOL SALA BENXAMÍN. GRUPO 2:

RESULTADOS JORNADA: 3      27/11/10
LocalVisitanteFecha
1A MARIÑA F.S.12PRAIA DE COVAS B
2A.C.D. XOVE50EDM CERVO
3CFS CIDADE DE VIVEIROBURELA F.S. A

CLASIFICACIÓN
Pos.EquipoJGEPFCPt.
1PRAIA DE COVAS B32101637
2A.C.D. XOVE32101357
3A MARIÑA F.S.32011266
4BURELA F.S. A21011173
5EDM CERVO30032150
6CFS CIDADE DE VIVEIRO20023210