Páginas vistas en total

miércoles, 4 de mayo de 2011

COPA A MARIÑA 2011: FÚTBOL SALA

COPA A MARIÑA FÚTBOL SALA BENXAMÍN, ALEVÍN E INFANTIL
Despois de realizar o pasado xoves día 26 de abril o sorteo de grupos, enviamos a composición dos grupos así como os horarios de xogo:

A-   CATEGORÍA BENXAMÍN. Sede: Cervo (S. Cibrao). Pavillón A Veiga.
BENXAMÍN GRUPO A
BENXAMÍN GRUPO B
BENXAMÍN GRUPO C
BENXAMÍN GRUPO D
P. Covas A
Cidade Viveiro
Edm Burela
E.D. Lourenzá
Burela B
Mondoñedo
Burela A
Santiago de Foz
P. Covas B
Xove
A Mariña
Pontenova
Cervo

NÚM
HORA
ENCONTRO
CATEGORÍA
1
9,30
P. COVAS A
C. VIVEIRO
BX A
2
10,10
LOURENZÁ
BURELA B
BX B
3
10,50
BURELA A
SANTIAGO DE FOZ
BX C
4
11,30
XOVE
A MARIÑA
BX D
5
12,10
PONTENOVA
CERVO
BX D
6
12,50
C. VIVEIRO
EDM BURELA
BX A
7
13,30
BURELA B
MONDOÑEDO
BX B
8
14,10
SANTIAGO FOZ
PRAIA COVAS B
BX C
9
14,50
CERVO
XOVE
BX D
10
15,30
A MARIÑA
PONTENOVA
BX D
11
16,10
EDM BURELA
P. COVAS A
BX A
12
16,50
MONDOÑEDO
LOURENZÁ
BX B
13
17,30
P. COVAS B
BURELA A
BX C
14
18,10
PONTENOVA
XOVE
BX D
15
18,50
A MARIÑA
CERVO
BX D







B-    CATEGORÍA ALEVÍN. Sede: A Pontenova. Pavillón Municipal.
ALEVÍN GRUPO A
ALEVÍN GRUPO B
ALEVÍN GRUPO C
ALEVÍN GRUPO D
PONTENOVA
VALADOURO
RIBADEO
LOURENZÁ A
RIOTORTO
MONDOÑEDO
BURELA A
ACD XOVE
BARREIROS
C. VIVEIRO
BURELA B
LOURENZÁ B
O PILAR

NÚM
HORA
ENCONTRO
CATEGORÍA
1
9,30
BARREIROS
BURELA A
AV C
2
10,10
LOURENZÁ A
RIOTORTO
AV B
3
10,50
C. VIVEIRO
BURELA B
AV D
4
11,30
LOURENZÁ B
O PILAR
AV D
5
12,10
VALADOURO
RIBADEO
AV A
6
12,50
XOVE
BARREIROS
AV C
7
13,30
RIOTORTO
MONDOÑEDO
AV B
8
14,10
O PILAR
C. VIVEIRO
AV D
9
14,50
BURELA B
LOURENZÁ B
AV D
10
15,30
PONTENOVA
VALADOURO
AV A
11
16,10
BURELA A
XOVE
AV C
12
16,50
MONDOÑEDO
LOURENZÁ A
AV B
13
17,30
LOURENZÁ B
C. VIVEIRO
AV D
14
18,10
BURELA B
O PILAR
AV D
15
18,50
RIBADEO
PONTENOVA
AV A

D-   CATEGORÍA INFANTIL. Sede: Burela. Pavillón Monte Castelo
INFANTIL GRUPO A
INFANTIL GRUPO B
BURELA A
BURELA FEMININO
A MARIÑA
RIBADEO
BURELA B
XOVE
LOURENZÁ
ALFOZ

NÚM
HORA
ENCONTRO
CATEGORÍA
1
9,30
BURELA A
BURELA FEMININO
INF A
2
10,10
A MARIÑA
RIBADEO
INF A
3
10,50
BURELA B
XOVE
INF B
4
11,30
LOURENZÁ
ALFOZ
INF B
5
12,10
RIBADEO
BURELA A
INF A
6
12,50
BURELA FEM
A MARIÑA
INF A
7
13,30
ALFOZ
BURELA B
INF B
8
14,10
XOVE
LOURENZÁ
INF B
9
14,50
A MARIÑA
BURELA A
INF A
10
15,30
BURELA FEM
RIBADEO
INF A
11
16,10
LOURENZÁ
BURELA B
INF B
12
16,50
XOVE
ALFOZ
INF B

E-     SISTEMA DE COMPETICIÓN E DATAS DE CELEBRACIÓN
FASE DE GRUPOS:
XOGARASE A COMPETICIÓN DURANTE O DOMINGO DÍA 8 DE MAIO CON DOUS TEMPOS DE 15 MINUTOS E UN DESCANSO DE 5 MINUTOS.

BENXAMÍN: CLASIFICAN PARA AS SEMIFINAIS O CAMPIÓN DE CADA GRUPO.
ALEVÍN: CLASIFICAN PARA AS SEMIFINAIS O CAMPIÓN DE CADA GRUPO.
INFANTIL: CLASIFICAN PARA AS SEMIFINAIS OS DOUS PRIMEIROS DE CADA GRUPO.
CADA SEDE ORGANIZADORA ENCARGARASE DE SUMINISTRAR AUGA NOS ENCONTROS E UNHA BOLSA “PICNIC” A MEDIODÍA; ASÍ COMO O BALÓN DE XOGO.
OS EQUIPOS, PARA QUENTAR, LEVARÁN OS BALÓNS.

F-     FASE FINAL:
CATEGORÍAS: BENXAMÍN, ALEVÍN E INFANTIL: SÁBADO 21 DE MAIO.
BURELA (PAVILLÓNS V. ALEGRE, M. CASTELO E V. CARME)
SÁBADO POLA MAÑÁ: SEMIFINAIS E FINAIS DAS TRES CATEGORÍAS.
ENTREGARASE O TROFEO DE CAMPIÓN DE COPA Ó CAMPIÓN DE CADA CATEGORÍA.

*** ESTE DÍA APROVEITAREMOS PARA ENTREGAR OS PREMIOS ÓS 1º/2º CLASIFICADOS DA LIGA REGULAR DE FÚTBOL SALA E BALONCESTO.